אסי ומיכל עזר סטיין

על חרדה והתמודדות

הוספה לרשימה לשלי הסרה מרשימת מועדפים

אסי עזר ומיכל עזר סטיין הם אחים, ושניהם מתמודדים עם חרדה, כמעט על בסיס יומי. לא פעם כשהם מספרים לסביבה על החרדה שלהם, התגובה המתקבלת היא ״איך זה יכול להיות? אתם נראים בסדר גמור…״.מי שמתמודד עם חרדה יודע כמה המשפט הזה מתסכל

ההרצאה

01

על חרדה והתמודדות

60 דקות | ציוד נדרש: הגברה, שלושה מיקרופונים אלחוטיים , שני כסאות בר+ שולחן

היי, אנחנו אסי עזר ומיכל עזר סטיין, אחים, ושנינו מתמודדים עם חרדה, כמעט על בסיס יומי.

לא פעם כשאנחנו מספרים לסביבה על החרדה שלנו, התגובה המתקבלת היא ״איך זה יכול להיות? אתם נראים בסדר גמור…״.

מי שמתמודד עם חרדה יודע כמה המשפט הזה מתסכל, וגם על זה אנחנו רוצים לדבר בהרצאה הזאת!

בהרצאה נספר בעצם מה היא חרדה עבורנו, כיצד היא באה לידי ביטוי בחיים שלנו, מהם התסמינים לחרדה, איך אנחנו מתמודדים איתה, איך חיים לצד בן זוג הסובל מחרדה, ובעיקר ננסה להראות שאין מה להתבייש בה, או בנו- שמתמודדים איתה.

אנחנו מקווים שלהקשיב לסיפור ולהתמודדות שלנו יעזור לכם להרגיש יותר בנוח עם החרדה האישית שלכם, ושתוכלו למצוא את הכלים הנכונים לכם כדי לטפל בה ולמזער את ההשפעה שלה.

בואו להקשיב, לשאול שאלות, ובעיקר להרגיש שאתם לא לבד!

יהיה כיף, גם אינטימי, גם מרגש וגם מצחיק...

אוהבים,

אסי ומיכל

מה אומרים עלינו

אודות המרצה: לא פעם כשאנחנו מספרים לסביבה על החרדה שלנו, התגובה המתקבלת היא ״איך זה יכול להיות? אתם נראים בסדר גמור...״

אסי עזר:

מנחה טלוויזיה ("האח הגדול", "הכוכב הבא ו"נינג'ה ישראל" ) שדרן רדיו, יוצר ותסריטאי יוצר וכותב הסדרה "להיות איתה" (שלוש עונות ) ששודרה בשידורי קשת. ,  אמזון רכשה ב- 2017 את הזכויות לסדרה "להיות איתה" ששודרה ב-200 מדינות בשפה העברית וזכתה לגרסא אמריקאית ששודרה ב ABC
בשנים האחרונות מעביר ברחבי ארה"ב טור הרצאות מידי שנה בקולג'ים וקונסוליות על הגשמה עצמית, תהליך היציאה מהארון והתפתחות היצירה שלו. ההתגובות הנלהבות והביקרות המעולות, הפכו את ההרצאה ואת אסי לאחד השגרירים החשובים בארה"ב לקהילה ולישראל.

מיכל עזר סטיין:

מרצה על התמודדות עם חרדה ומחשבות טורדניות, בעיקר מהזוית הנשית האמהית- תוך עידוד להעצמה נשית.
ההחלטה להתחיל לשתף על החרדה האישית שלי, איתה אני מתמודדת מגיל מאוד צעיר, הובילה אותי לאיפה שאני היום- מישהי שמסייעת לאחרים ובעיקר לאחרות להתמודד עם החרדה הפרטית שלהם ושלהן.


לא, אני לא רופאה, ולא פסיכולוגית, אני רק מישהי שנמצאת פה כדי להגיד למי שצריך לשמוע את זה- אתם/ן לא לבד! ויש מה לעשות כדי לשפר את איך שאתם/ן מרגישים/ות.
איך הכל התחיל? כמו אצל הרבה אחרים - באיסנטגרם: בעבר הייתי בלוגרית אופנה, ולמרות החששות, התחלתי לשתף את העוקבות שלי במה שאני עוברת. בפחדים שלי, במחשבות שלי, בקשיים שלי, בדרכי ההתמודדות. להפתעתי דווקא החשיפה המאוד אישית הזאת, זאת שכל כך חששתי ממנה, היא זאת שהצליחה למלא את העשייה שלי ואת חיי במשמעות, שהייתה כה חסרה. עמוד האינסטגרם שלי הפך להיות מעין עוגן עבור אנשים נוספים, שמתמודדים עם חרדה או כל קושי אחר, שגילו באמצעותו שהם לא לבד, שזה בסדר להרגיש את מה שהם מרגישים, והכי חשוב- שאפשר וכדאי לטפל בחרדה, כי טיפול בחרדה משנה חיים. השילוב בין אופנה, לבין טיפים להתמודדות, שינוי פנימי והעצמה עזר לי לצמוח, להתפתח ולהפוך להיות האישה שתמיד האמנתי שאני יכולה להיות. ועכשיו אני בגאווה עומדת מול אחרים בהרצאות שלי ומעבירה את זה הלאה.

אסי עזר ומיכל עזר סטיין במדיה

להרצאות וסדנאות באנגלית של אסי עזר 

הורדת תקציר הרצאות וסדנאות אסי עזר ומיכל עזר סטיין 

על חרדה והתמודדות

מתי אתם צריכים אותנו?

לקבלת הצעת מחיר זריזה מחכים לכל הפרטים הבאים:

מרצים נוספים שיכולים לעניין אותך:

ציפי ביידר

ציפי ביידר, במאית ויוצרת דוקומנטרית מהשורה הראשונה, גילתה שהיא מאומצת והחליטה לפתוח את תיק האימוץ שלה מגלה סודות שמשנים את חייה.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

אילון נופר

אמנית, יוצרת, במאית, כוריאוגרפית, עיתונאית ומנטורית, ממייסדי להקת מיומנה. השילוב של כל התכונות הללו יחד הפך את אילון לפורצת דרך במספר תחומים
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

דניאל גל

אחרי שנים בהן לא חשפה בראיונות את סיפורה האישי, דניאל החליטה לשתף בהרצאה חדשה ואמיצה מאוד את האמת שגילתה על חייה ובעיקר בכלים שעזרו לה להפוך ילדות טראומטית למנוע לצמיחה אישית.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

שלמה וייצמן

הדרך של שלמה שהתחילה ב״חיידר״ החרדי והסתיימה בבאזר של הנינג׳ה ויציאה מהארון, עברה בטיפולי המרה קשים, כאבים גדולים וניצחונות גדולים עוד יותר.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

רותי גאון

בנה של רותי, ארז, נולד עם תסמונת נדירה שמתבטאת בנקודות שמכסות את כל גופו. פוסט שכתבה הפך ויראלי, ואלפי גולשים עיטרו את פניהם בטוש לאות הזדהות
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי
1 / 0
דילוג לתוכן