יובל שמלא

טיפוס אחר | WORKOUT WITH THE BEST

הוספה לרשימה לשלי הסרה מרשימת מועדפים

מטפס ספורטיבי, מתמחה בסגנון "הובלה",  הזוכה הגדול של תוכנית הראליטי המצליחה "נינג'ה ישראל" (3 פעמים)  שכבש את המידוריאמה בעונה הרביעית והפך לנינג'ה ה 16 בעולם שעשה זאת.
בהרצאתו מעוררת ההשראה יובל חולק עם הקהל את סיפורו האישי, הקשיים שחווה בדרך למעלה ומכניס אותנו לעולמם הייחודי של המטפסים התחרותיים.

ההרצאה

01

טיפוס אחר

50 דקות | מלווה במצגת | ציוד נדרש: מקרן , מסך, הגברה, מיקרופון או מדונה

בהרצאתו משתף יובל את סיפורו האישי איך הספורט שינה לו את החיים והפך אותו מילד בעייתי לספורטאי תחרותי מצטיין ובנוסף מספר על: 

• השאיפה הבלתי פוסקת למצוינות

• התמודדות עם פחד בטיפוס על צוקים

• דרכו הייחודית להציב לעצמו מטרות ולכבוש את הפסגה.

הזוכה הגדול של תוכנית הראליטי המצליחה "נינג'ה ישראל" (3 פעמים)  עשה היסטוריה כשהפך לישראלי הראשון שזוכה במדלית ארד בגביע העולם לבוגרים בטיפוס בסגנון הובלה.

המפגש עם יובל הוא מפגש עם הילד שאהב לטפס על כל דבר וכיום נחשב לאחד המטפסים הטובים בארץ וההבטחה הגדולה להיות הנציג הישראלי הראשון באולימפיאדת פריז 2024
בהרצאתו מעוררת ההשראה - "טיפוס אחר", יובל מכניס את הקהל לתוך עולמם הייחודי של המטפסים התחרותיים, מספר על הקשיים שחווה בדרך למעלה, ומשתף כיצד הספורט הפך אותו מילד "בעייתי" עם הפרעות קשב וריכוז, לאדם מפוקס וחדור מטרה.

הסדנא

01

WWTB - להתאמן עם הטובים ביותר

45 דקות | ציוד נדרש: מגבת, בקבוק מים, בגדי ספורט נוחים| מעל 50 איש נדרש: הגברה, מיקרופון אלחוטי או מדונה

נבחרת "WORK OUT WITH THE BEST" נולדה בעיצומו של משבר הקורונה כשכולנו היינו בסגר ולא יכולנו ללכת למכון הכושר או לצאת לרוץ וחיפשנו אלנטרנטיבה.
חיברנו אתכם אל  ספורטאי על  שעלו  מולכם לאימון אונליין בזום  או הגיעו אליכם ולהתאמן יחד עם כל מה שיש לכם במשרד.

למי זה מתאים? 
האימון מתאים לכולם ולכל תרגיל יהיו מספר דרגות קושי. לא תאמינו מה אפשר לעשות עם כסא, כדור, מטאטא, או שישיית מים מינראליים (:

משך האימון: 
האימונים נמשכים 45 דק 

איך זה מתבצע: 
אימון פרונטלי או שידור בזום מהבית משני מסכים  - אחד לצילום והשני לראות אתכם ולוודא שאתם ממלאים אחרי ההוראות (:

מה באימון: 
כל אימון מתחיל בפתיח השראתי של המאמן על ענף הספורט בו הוא מתמחה וה"אני מאמין שלו".הסבר על האימון ומה הוא כולל, חימום קצר ויוצאים לדרך!

שאלות: 
אפשר לשאול לכל אורך האימון  ובסוף האימון ישאר מספיק זמן לשאלות.


לאתר המלא של  WWTB

מה אומרים עלי

אודות המרצה: הפסגה הבאה נמצאת שם, עשו את הצעד הראשון

יובל שמלא נהג לטפס על כל מה שאפשר מאז שהוא זוכר את עצמו, והוא החל להתאמן בקיר טיפוס מקצועי עוד בגיל 12. כעבור כשנה בלבד הוא כבר התחרה באליפות אירופה, עלה לגמר וסיים במקום השמיני. כיום מטפס על קירות וצוקים בארץ ובעולם. בשנת 2016 הוכתר יובל בתואר סגן אלוף אירופה בטיפוס לנוער, וב-2017 עשה היסטוריה כשהפך לישראלי הראשון שעלה לגמר סבב אליפות העולם בטיפוס. חוץ מזה, בזירה המקומית, בשנים האחרונות יובל מחזיק בתואר אלוף הארץ לבוגרים בטיפוס.  יובל שומר על שגרת אימונים עמוסה של כ-12 אימונים בשבוע על מנת להגשים את חלומו: להשיג את הקריטריון לאולימפיאדת פריז 2024, שם טיפוס יופיע לראשונה כענף תחרותי

יובל שומר על שגרת אימונים עמוסה של כ-12 אימונים בשבוע על מנת להגשים את חלומו: להשיג את הקריטריון לאולימפיאדת פריז 2024, שם טיפוס יופיע כענף תחרותי

יובל שמלא בפודקאס של אריק זאבי 

יובל שמלא במדיה

הורדת תקציר הרצאות וסדנאות יובל שמלא

WORKOUT WITH THE BEST

טיפוס אחר

מתי אתם צריכים אותנו?

לקבלת הצעת מחיר זריזה מחכים לכל הפרטים הבאים:

מרצים נוספים שיכולים לעניין אותך:

תם שקד

מהנדסת חשמל מוכשרת, אלופת הנשים בנינג'ה ישראל,באה במטרה אחת ברורה - להוכיח לכולם שענף הספורט - נינג'ה הוא לא רק עולם של גברים.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

אלכס שטילוב

אלכסנדר שטילוב, המתעמל הישראלי הטוב בכל הזמנים, . הרצאתו "גמישות מחשבתית" נוגעת בהגעה למוכנות שיא ופיתוח היכולת להגיב לשינויים תוך כדי תנועה.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

גיל מרנץ

בהרצאתו חולק גיל עם הקהל בכנות את סיפור חייו כמתבגר להורים גרושים, שעבר לגור לבד בגיל 15 והסתבך בתקריות אלימות ואיך הספורט שינה לו מסלול
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

אלכס חזנוב

אלכס חזנוב גילה בילדותו שהוא "סוף סוף טוב במשהו" - בלטפס. במאי 2019 זכה בגביע העולם בטיפוס, הישג השיא של מטפס ישראלי בתחרויות בינלאומיות.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

יוסי בן יוסף

מטפס ספורטיבי, כוכב וזוכה נינג'ה ישראל ALLSTARS שעבר שיקום מתאונת אופנוע קשה והצליח לחזור להתחרות ברמה הגבוהה ביותר.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי
1 / 0
דילוג לתוכן