גיל מרנץ

העוצמות שבך | WORKOUT WITH THE BEST

הוספה לרשימה לשלי הסרה מרשימת מועדפים

הרבה לפני שהפך לנינג'ה החדש של ישראל, גיל מרנץ התמודד במשך שנים עם לא מעט קשיים, שכללו התבגרות ללא הורים בשטח, לצד סביבה מסוכנת ואלימה. רגע לפני שהסתבך עם החוק, עבר גיל מרנץ מהפך ששינה את נתיב חייו וגרם לו להפוך עוצמות של תסכול וכאב לעוצמות חיוביות של אמונה והתפתחות אישית. לאחר שזכה ב"נינג'ה ישראל" עונה 2, הוא חולם ללמד צעירים מניסיונו האישי: "זה הייעוד שלי"

ההרצאה

01

העוצמות שבך

50 דקות | מלווה במצגת | צריך: מקרן , מסך, הגברה, מיקרופון או מדונה

בהרצאתו "העוצמות שבך", גיל מרנץ' חולק עם הקהל בצורה חשופה וכנה את סיפור חייו כמתבגר להורים גרושים, שעבר לגור לבד בגיל 15 והסתבך בתקריות אלימות, ועד לאותו רגע מכונן שבו הבין שההתנהגות שלו, לא פוגעת רק בו אלא גם באנשים שהוא אוהב והחליט להפוך עוצמות של תסכול, כאב והתנהגות אלימה לעוצמות חיוביות של אמונה והתפתחות אישית.             

 

מעבר להצצה אל הדרך שעשה ואל מאחורי הקלעים הסוערים של תוכנית הטלוויזיה המצליחה נינג'ה ישראל, גיל נותן לקהל כלים פרקטיים לאמונה, דבקות במטרה וגילוי העוצמות שבך – אותן עוצמות שהביאו אותו לניצחון עליו חלם תקופה ארוכה.

"השנים האחרונות היו מאוד מאתגרות בשבילי, הצבתי לעצמי מטרה ונדרשתי להקריב הרבה בשביל להשיג אותה, הבנתי שאני רוצה לתת את כל כולי בעבודה הקשה הזו וזה היה ברור לי ששווה לי להקריב ולוותר על דברים מסוימים בשביל להגיע לאן שאני מאמין בלב שלם שאני יכול להגיע!" בשביל להגיע לאן שהגעתי הייתי מוכן לעבוד על כל המישורים שנדרשו. עכשיו המטרה שלי היא להעביר את המסר הזה אליכם - איך לבנות תהליך נכון שיביא לתוצאות מצוינות. האופן שבה התהליך הפיזי הולך יד ביד עם התהליך המנטלי - בניית "המשחק המנטלי". אלה הדברים שיביאו לביצועים הטובים ביותר, גם בזמן אמת, כשההתרגשות משתוללת.

הסדנא

01

WWTB - להתאמן עם הטובים ביותר

45 דקות | צריך: מגבת, בקבוק מים, בגדי ספורט נוחים| מעל 50 איש נדרש: הגברה, מיקרופון אלחוטי או מדונה

נבחרת "WORK OUT WITH THE BEST" נולדה בעיצומו של משבר הקורונה כשכולנו היינו בסגר ולא יכולנו ללכת למכון הכושר או לצאת לרוץ וחיפשנו אלנטרנטיבה.
חיברנו אתכם אל  ספורטאי על  שעלו  מולכם לאימון אונליין בזום  או הגיעו אליכם ולהתאמן יחד עם כל מה שיש לכם במשרד.

למי זה מתאים? 
האימון מתאים לכולם ולכל תרגיל יהיו מספר דרגות קושי. לא תאמינו מה אפשר לעשות עם כסא, כדור, מטאטא, או שישיית מים מינראליים (:

משך האימון: 
האימונים נמשכים 45 דק 

איך זה מתבצע: 
אימון פרונטלי או שידור בזום מהבית משני מסכים  - אחד לצילום והשני לראות אתכם ולוודא שאתם ממלאים אחרי ההוראות (:

מה באימון: 
כל אימון מתחיל בפתיח השראתי של המאמן על ענף הספורט בו הוא מתמחה וה"אני מאמין שלו".הסבר על האימון ומה הוא כולל, חימום קצר ויוצאים לדרך!

שאלות: 
אפשר לשאול לכל אורך האימון  ובסוף האימון ישאר מספיק זמן לשאלות.


לאתר המלא של  WWTB

מה אומרים עלי

אודות המרצה: נתבו את העוצמות שלכם לצעד אחד כל פעם

גיל התחיל לעסוק בספורט בבית הספר היסודי. הוא היה מסוג האנשים ההולכים לחוג במשך מספר חודשים ואז עוזבים ומחפשים את החוג הבא, האתגר הבא, משהו שירגש. עבר מטניס שולחן לאומנויות לחימה, לכדורסל, לכדורגל וכו'. שום דבר לא תפס. בסופו של דבר גיל החליט בתקופת התיכון שספורט לא מעניין אותו יותר והוא הפסיק לעסוק בו  לחלוטין.    

בצבא שובץ כלוחם בגדוד הסיור של חטיבת הנח"ל. במהלך האימונים שם גילה מחדש את האהבה שלו לספורט, ובפרט לאימוני הכח והאינטרוולים. בהמשך נפצע  והועבר לתפקיד מדריך בבית הספר להכשרות. גם לאחר שחזר  לתפקוד מלא, לא הייה כשיר לחזור לצוות ונשאר בתפקיד מדריך. כדי להפיק את המירב מזמנו  החליט להתחיל ללכת לחדר הכושר. לאט לאט התחיל להרגיש כמה זה עושה לו טוב. גיל איתגר את עצמו  במשקלים בתרגילי סקווט, דד ליפט, ולחיצת חזה. בו-בזמן הוא מאד אהב את האתגר שקיים בתרגילי שונים של מתח, שכיבות שמיכה ותרגילי משקל גוף שראה  ביוטיוב.  גיל הבין  שהוא רוצה ללמוד יותר על התחום.  

לקראת סוף השירות החליט ללכת ללמוד בוינגייט. סיים  קורס מאמנים אישיים ומדריכי חדר כושר שם והרגיש שאינו יודע מספיק. הרעב לידע  עורר אותו ללמידה עצמית - אנטומיה וקינסיולוגיה. והוא הקדיש לכך זמן קבוע מידי יום. . באותה תקופה עבר  לאימונים המבוססים כמעט לחלוטין אך ורק על משקל גוף. התחיל לעבוד כמאמן בחדר כושר ולאחר מספר חודשים נחשף  לשיטת עידו פורטל. במסגרת האימונים שם ראה אנשים עומדים על הידיים, עושים דברים סופר מעניינים עם הגוף שלהם בלבד, והבין  שזה מקום טוב בשבילו ללמוד ולהתפתח. שם הכיר  את עולם הטבעות, עולם עמידות הידיים ובעיקר עולם התנועה. העיסוק בשיטה פתח לו את הראש וגרם לו להסתכל בצורה שונה על מבנה הגוף והתנועה שלנו. 

אחרי כשנה וחצי תחת אימונים בשיטת עידו פורטל, התחיל גיל לחקור את עולם הכח והסטטיקה של משקל הגוף. גיל גילה סוג אימונים שנקרא קליסטניקס שבו משפרים את הגוף על ידי שימוש בגוף בלבד. בקליסטניקס היו הרבה דברים דומים לשיטת עידו פורטל אך גם מאוד שונים בצורת ההתקדמות, בהסברים התנועתיים ובסף היכולות.

בדיוק אז הגיעה לארץ התוכנית נינג'ה ישראל. גיל  מאד אהב את התוכנית האמריקאית, וחשב לעצמו שמעולם לא השקיע את כל כולו להשגת מטרה מסוימת. "הנה משהו להשקיע בו" אמרתי לעצמי. והחליט לקחת את זה כפרויקט, בעיקר כדי לראות מה יקרה, האם הוא מסוגל להתמיד ולהשקיע במשהו, לתת את כל מה שיש לו, ואם כן - כמה גבוה הוא מסוגל להגיע. - הוא רצה לנצח (:

יובל שמלא

הזוכה הגדול של נינג'ה ישראל שכבש את המידוריאמה בהרצאה מעוררת השראה חולק עם הקהל את הקשיים שחווה בדרך למעלה ועל עולמם הייחודי של המטפסים
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

תם שקד

מהנדסת חשמל מוכשרת, אלופת הנשים בנינג'ה ישראל,באה במטרה אחת ברורה - להוכיח לכולם שענף הספורט - נינג'ה הוא לא רק עולם של גברים.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

אלכס שטילוב

אלכסנדר שטילוב, המתעמל הישראלי הטוב בכל הזמנים, . הרצאתו "גמישות מחשבתית" נוגעת בהגעה למוכנות שיא ופיתוח היכולת להגיב לשינויים תוך כדי תנועה.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

אלכס חזנוב

אלכס חזנוב גילה בילדותו שהוא "סוף סוף טוב במשהו" - בלטפס. במאי 2019 זכה בגביע העולם בטיפוס, הישג השיא של מטפס ישראלי בתחרויות בינלאומיות.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

יוסי בן יוסף

מטפס ספורטיבי, כוכב וזוכה נינג'ה ישראל ALLSTARS שעבר שיקום מתאונת אופנוע קשה והצליח לחזור להתחרות ברמה הגבוהה ביותר.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי
1 / 0

גיל מרנץ בפודקאס של איתן עזריה 

גיל מרנץ  במדיה

הורדת תקציר הרצאות וסדנאות גיל מרנץ

WORKOUT WITH THE BEST

העוצמות שבך

מתי אתם צריכים אותנו?

לקבלת הצעת מחיר זריזה מחכים לכל הפרטים הבאים:

מרצים נוספים שיכולים לעניין אותך:

דילוג לתוכן