ביטי דויטש

WINNING THE MARATHON OF LIFE

הוספה לרשימה לשלי הסרה מרשימת מועדפים

ביטי דויטש, היא אתלטית ישראלית אמריקאית המשתייכת למגזר החרדי.
אלופת ישראל בריצת מרתון
2019- 2022.
היא נוהגת לרוץ בחצאית ובכיסוי ראש, נשואה פלוס חמישה ובגובהה הקט – 1.50, נחשבת ללא פחות מסנסציה בעולם הריצה!

 

ההרצאה

01

לנצח את מרתון החיים

60 דקות | ציוד נדרש: מיקרופון או מדונה

בהרצאתה המרתקת "לנצח את מרתון החיים" ביטי מכניסה אותנו לתוך עולמה המיוחד ומספרת לנו איך אפשר להיות חרדית, אמא לחמישה ילדים, אלופת ישראל במרתון ובעיקר איך להגשים כל חלום תוך כדי חיוך, אמונה, הודיה ושמחה ענקית בלב.

לפני כ-6 שנים, כאשר היא כבר אמא לחמישה ילדים, הרגישה ביטי שמשהו בוער לה בקצות האצבעות והיא התחילה לרוץ. מוקסמת מעולם הריצה ומהיכולות המטורפות שלא היה לה מושג שקיימות בה .
למרות שזה מאד לא מקובל ואף נחשב למהלך מהפכני בחברה בה היא חיה,  היא מחליטה להפוך את התחביב לעיסוקה המרכזי ותוך שלוש שנים נהפכת לרצת מרתון מקצועית בינלאומית שכובשת את המקום הכי גבוה בפודיום במרתונים בארץ וברחבי העולם.

ביטי אומרת "חשוב להיות קשובים ללב ולאמת הפנימית שלנו שמניעה אותנו לפעולה" ומזמינה אותנו לשמוע ואולי גם לנסות בעצמנו,  לצאת מ"אזור הנוחות" שלנו תוך כדי בדיקת ומתיחת גבולות היכולת, הצבת מטרות והשגת יעדים יחד עם אמונה גדולה באלוהים.

"אני מאמינה שאלוהים בורא ומציב כל אדם במקום המדויק עבורו, וזה המקום שלי"

כאשה דתייה ציונית שעשתה עלייה, הגאווה שהיא חשה כנציגת ישראל בעולם היא עילאית.

מה אומרים עלי

אודות המרצה:

דויטש נולדה בארצות הברית וב-2009 עלתה לישראל. בצעירותה התאמנה בטאקוונדו. היא החלה להתאמן בריצות ארוכות בשנת 2015, בהיותה בת 25. היא נוהגת לרוץ בחצאית ובכיסוי ראש ומושכת לרוב הרבה מבטים משתאים. היא מתאמנת תחת המאמן ואתלט העבר עמית נאמן. מתגוררת במושב נווה מיכאל ליד בית שמש עם בעלה ו-5 ילדיהם ועובדת כאשת קשר בארגון החינוך היהודי "עולמי".

שיאים אישיים:

ריצת 10,000 מטר: 35:14:94 דקות (2019)
חצי מרתון 1:14:04 שעות (2020)
ריצת מרתון: 2:31:32 שעות (2022)

ביטי דויטש  במדיה

הורדת תקציר ההרצאה ביטי דויטש

לנצח את מרתון החיים

מתי אתם צריכים אותנו?

לקבלת הצעת מחיר זריזה מחכים לכל הפרטים הבאים:

מרצים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אריק זאבי

הרצאותיו של זאבי הן הרצאות חובה לחברות, מוסדות, מנהלים, צוותי חינוך שהצבת יעדים, התמודדות עם כשלונות ויציאה מאזור הנוחות הם חלק מהאג'נדה היום יומית שלהן.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

פסקל ברקוביץ

"תגידו כן" הוא סיפורה המדהים ומעורר ההשראה של פסקל ברקוביץ, ספורטאית פאראלימפית שאיבדה את שתי רגליה בגיל 17 בתאונת רכבת קשה.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

יובל שמלא

הזוכה הגדול של נינג'ה ישראל שכבש את המידוריאמה בהרצאה מעוררת השראה חולק עם הקהל את הקשיים שחווה בדרך למעלה ועל עולמם הייחודי של המטפסים
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

אילון נופר

אמנית, יוצרת, במאית, כוריאוגרפית, עיתונאית ומנטורית, ממייסדי להקת מיומנה. השילוב של כל התכונות הללו יחד הפך את אילון לפורצת דרך במספר תחומים
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי

איתן חרמון

איתן חרמון הוא אלוף העולם בריצת מרתון לקטוע רגל. הרצאתו מעוררת ההשראה: "החיים על רגל אחת - מיומנו של שיאן העולם במרתון"היא הרצאת חובה.
הוספה לרשימה שלי הסרה ממהרשימה שלי
1 / 0
דילוג לתוכן